Poznajte ľudí, s ktorými plánujete spolupracovať

Ľudia sú rôzni. Niektorí si vás získajú ihneď, niektorí až neskôr. Ale môžeme vstúpiť do spolupráce s niekým, koho poznáme krátko? Som zastánca toho, že najdôležitejšia je stopercentná dôvera.

Prečo píšem tento článok. Mnohokrát som sa v živote popálil. Veril som pár ľuďom, ktorí mi sľúbili perfektnú spoluprácu, a tak som do nej vstúpil. Všetko vyzeralo sľubne, ibaže po čase to nebolo tak. Moji známy i rodina ma varovali, že tam niečo nie je v poriadku. Ale ja som stále slepo dôveroval v proces. Asi viete ako to nakoniec dopadlo. Sľúbené nebolo dodržané a ja som zostal odstrihnutý a odstrčený bokom. Nie som jediný, komu sa niečo podobné v živote odohralo. Môže sa stať, že aj ľudia s ktorými sa stretávate sú totálni vyciciavači, mágovia v nie dobrej energii. Dokážu vám z očí do očí takým zreteľom klamať, zmanipulovať vás na svoju stranu až tak, že zmeníte správanie na úkor seba i rodiny. POZOR NA TO! Viem o čom hovorím. Ich mimika tváre, jazyk tela, slová, pohyby vedia byť vysoko manipulatívne. 

Naučte sa vnímať ľudí, ich energiu a to ako riešia rôzne situácie, ich mimiku tváre, dôverovať svojim inštinktom/intuícii a podvedomiu. To vás nikdy nesklame

Ak sa s takými ľuďmi aj stretnete, je podstatné aby ste ich zámer odhalili včas, pretože ak by nie, stiahne vás to na dno. Taká je bohužiaľ realita. Niektorí ľudia sú prezlečení do bieleho na vonok ale vnútri majú absolútnu černotu, ktorú vy možno nevnímate. 

Pre mňa osobne, to bolo ťažké znovu sa spamätávať a hľadať nové možnosti spoluprác, finančného príjmu a normálneho života bez stresu. Nakoniec po pár mesiacoch doslova psychických bojov, som sa postavil späť na nohy a získal novú spoluprácu. Tá mi zabezpečila finančnú stabilitu pod nohami a pracoval na sebarozvoji do hĺbky. Teraz s odstupom času viem, že to bola silná skúška. Ten život nám naozaj niekedy dá pod nohy také polená, ktoré si myslíme, že už nikdy neprekročíme. Uvedomil som si, že veľkou podporou a oporou v tej dobe mi bola práve rodina. Za to im od SRDCA ďakujem. 

Pri hľadaní nových spoluprác a projektov sa už riadim mojou intuíciou, ktorá mi povie, či je to správne rozhodnutie alebo nie. Našťastie, všetky spolupráce, ktoré mám, ma napĺňajú každý deň. Prečo? Pretože spolupracujeme na úžasných projektoch

„Dôkazom skvelej práce, spolupráce, zamestnania je spätná väzba, ktorú dostávate. 
Váš posun vpred je na prvom mieste.“

Stalo sa to aj vám niekedy? Ak áno, ako ste k danej problematike pristúpili? 

Komentáre