Pár slov o mne

Dlho som nevedel, kto vlastne som. Čo mám robiť v tomto živote? Rozhodol som sa preto hľadať odpovede. Nakoniec som ich našiel.

Kto som? Aká je moja vášeň?
Čo naozaj milujem?

Moderovanie, rozhovory s ľuďmi, blogovanie, písanie kníh, filmy, motiváciu, cestovanie.

fenomén manipulace moderátor

Pamätám si, keď som bol malý... Chcel som byť herec, nahrávať voiceovery, dabovať filmy. Lenže som na to počas života akoby zabudol.

Základná škola a stredná škola boli pre mňa len zábavou a užívaním si času s priateľmi a mojou rodinou. Po strednej škole som išiel na Univerzitu. Počas týchto štúdií som si uvedomil, že existuje niečo viac, než len štúdium a študovanie.

Objavil som motivačné a inšpiratívne knihy, semináre, webináre, videá, blogy. Otvorili sa mi nové motívy života. Preto som sa rozhodol študovať každý deň a hľadať seba samého... A potom sa mi niečo stalo.

Chcel som od svojho života viac. Takže som hľadal viac informácií. Úspešne som dokončil VŠ a rok na to, konkrétne v máji 2016,som sa presťahoval do Prahy. Vedel som, že tam na mňa niečo čaká ...

Zapísal som sa do klubu profesionálnych rečníkov ProfessionalToastmasters Praha. Vďaka tomu sa mi otvorili nové dvere.  Stal som sa profesionálnym rečníkom, moderátorom, získal aj herecké skúsenosti. A takto som pokračoval do Novembra 2018, kedy prišlo ďalšie životné uvedomenie. 

Po návrate z dovolenky v Novembri 2018, som si uvedomil, že by som mal vytvoriť jeden projekt, ktorý bude založený na tvorení motivačného obsahu. Vytvoril som projekt "Karol on the way". Podstatou sú videá, rozhovory, články, moderovanie, písanie kníh, freelancing a plnenie si snov.

A kde sa práve nachádzam? Stačí ma sledovať na sociálnych sieťach a dozvieš sa viac. Tvoriť takýto obsah mi dáva zmysel. Ďakujem všetkým za podporu a zdieľanie 🙂 

Kde ma môžete nájsť?

+420 601 154 105

moderatornacestach@gmail.com