O čom je život?

Zaoberali ste sa niekedy otázkou života?

Existuje niečo viac než len ráno vstať z poslete, dať si kávu, zapáliť si cigaretu a ísť do práce? Po priemerne osem hodinovej šichte strávenej v práci sa vrátiť domov, celý znechutený a nič nerobiť? Je toto život? Nie! Toto je podľa všetkého trápenie. Posnažím sa Vám v krátkosti vysvetliť, že život má väčší zmysel, než si možno myslíš.

Ak si kladieš teraz otázku, no jasné, tebe sa to ľahko hovorí, poznáš svoje poslanie, pokračuješ v živote krok za krokom a si šťastný. Po pravde, nehovorí sa mi to ľahko, pretože vidím mnoho ľudí, ktorí sa stále hľadajú a aj trápia. Hlavne táto doba priniesla mnoho zmien a ľudia majú strach z neistoty v živote. Nevedie sa zorientovať, sú ubolení a už majú toho dosť.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mám však pre teba dobrú správu. Takto to ďalej nemôže pokračovať. Zastav sa pri čítaní týchto riadkov. Opakujem to stále, ale je to účinné. Nadýchni sa a vydýchni. Kľudne aj 10x, ja na teba počkám. 🙂

Už máš? výborne, pokračuj ďalej v čítaní.

Teraz to najdôležitejšie. Určite čakáš na odpovede na vyššie spomenutú otázku, že? Otázka života. O čom je? Prečo ja nemám v živote to čo iní ľudia? Prečo nie som šťastní? Prečo sa trápim? Prečo nemám toľko peňazí, koľko by som chcel? Prezradím ti tajomstvo:

Potrebuješ zmeniť stav svojej mysle.

Čo tým myslím? Přestaneš sa správať tak ako doteraz a začneš uvažovať po novom. Možno sa pýtaš seba, že ja na to nemám, nie som vizuálne atraktívny človek. Rozumiem ti! Ovládol ťa strach a vplyv prostredia, v ktorom žiješ. Dá sa to však zmeniť. Začni sa radovať zo života, užívaj si každý okamih, usmievaj sa, sleduj inšpiratívne videá na Youtube, INgstagrame, Facebooku, Tiktoku – kľudne aj tie odo mňa, ja budem veľmi rád za ich zdieľanie ďalej. Ver mi, že tak sa zmení tvoj život. Potrebuješ sa dostať späť do svojej sily. Veriť sebe a svojim snom i cieľom. Toto ti teraz môže pomôcť.

Sadni si na stoličku, či gauč do tureckého sedu. Zavri oči. Nádych a výdych. – To už poznáš. Spomeň si aké to bolo, teď si bol/bola šťastný/á. Ako vyzeral ten moment? Ako sa tvoje telo i myseľ cítili? Radoval/a si sa? Áno? No vidíš! Keď si to dokázal vtedy, dokážeš to aj tearz. Prines si radosť do života každý deň. Je super žiť v radosti a smiechu. Avšak, je to cesta, takže chce to rešpekt, trpezlivoť a pokoru. Krok za krokom – rozumieš? 🙂

Ale teraz naozaj, o čom je život?

Veľakrát som sa zamyslel nad touto otázkou a pre mňa život značí tieto dôležitosti:

  • Krásne a úprimné vzťahy s ľuďmi.
  • Obklopenie sa skvelými ľuďmi.
  • Užívanie si radostí zo života.
  • Skvelé a zdravé jedlo.
  • Zábava s priateľmi.
  • Socializovanie sa.
  • Skvelá práca prínosná pre svet.
  • Vzdelávanie.
  • Poznávanie.
  • Zážitky.

Tak, a čo pre teba znamená život?

PS: Ak hľadáš odpovede na svoje otázky a naozaj sa chceš posunúť vpred, mám pre teba skvelú správu. Prvá úvodná konzultácia so mnou v trvaní „30 minút“ je pre teba ZDARMA. Tak čo, pustíme sa do spolupráce?

Komentáre