Ľudia sú najlepším liekom na všetko

Najlepším liekom na všetko sme my sami. Iba my si vieme navzájom pomôcť, a to predovšetkým našimi rozhodnutiami. Každý máme v sebe energiu do života, dar od Boha, ktorý nám bol v Láske daný. Každý máme na tejto planéte ZEM určitú misiu.  

Skús si teraz uvedomiť svoju silu, a to tak, že sa nachvíľku zastavíš. Dáš bokom svoj telefón či notebook a začneš sa počúvať. Je jedno kde sa nachádzaš, dá sa to kľudne aj na parkovisku či v MHD, ale nie, keď šoféruješ. Hlboký nádych nosom, hlboký výdych ústami. Toto zopakujeme aspoň 4 krát. Pomaly si začínaš uvedomovať seba. To, kde sa nachádzaš. Vnímaš svoje ruky, vnímaš svoje oči, obočie, vlasy, kľudne sa dotkni rukami svojich ramien, podstatné je, aby si bol prítomný. Dám ti chvíľku, kľudne dýchaj ďalej.

Už sa cítíš byť prítomný a máš myseľ vypnutú od matrixu? Super, pokračujeme ďalej.

Skús si uvedomiť to, kto si, v čom si jedinečný/á, akú máš v sebe nádhernú energiu, ako kyslík prechádza tvojimi jedinečnými pľúcami. WOW! Cítíš to? Ja to cítim za teba milý čitateľ. To je tvoja sila, tvoja energia, s ktorou od teraz môžeš pracovať každý deň. Jedinečnosť pochádza z teba, je v tebe a je tu preto, aby tvorila každý deň tvoj jedinečný život. Tvoje vnútro možno dlho spalo, možno je dávno prebudené, podstatné však je, vnímať tú energiu a byť vo flow.

Naše vnútro, naša intuícia vždy vie, čo je to pravé podstatné. Keď sa počúvame, vieme čo naše telo i duch chce. Odpovede sú tak blízko.

Keď sme vo vlastnej sile, keď sa pozrieme do nášho vnútra, objavíme v sebe PRAVDU, skutočnosť o našom živote. A preto som sa aj ja rozhodol v sebe pátrať. Kto som, čo chcem od života, kam smerujem a prečo žijem práve v tejto dobe, ktorá je.

Pochopil som, že keď si uvedomím moje hodnoty, priority, zameriam svoju pozornosť na moje telo, dušu, srdce – dostaví sa mi poznania, ktoré potrebujem na mojej životnej ceste.

Aj keď som si už myslel, že som niekde, stále prišli životné výzvy, ktoré ma prinútili prehodnotiť môj život. A ja som za to vďačný, pretože nie každý deň som ten istý človek.. Áno, som to stále ja Karol Pittner, ale tým, ako dni/týždne/mesiace/roky pokračujú, formujem sa neustále. Uvedomujem si, čo je pre moje telo a dušu blahodárne. Týka sa to zmeny stravovania, cvičenia, pohybu, relaxu. Nikdy by som nepovedal, že budem toľko relaxovať ako v poslednej dobe. A pravdupovediac, vyhovuje mi to veľmi krásne. 

Kde je láska, tam je cesta. Kde je život, tam je energia. Kde je energia, tam je flow.

PS: Svet sa prebúdza, ľuďom začína na sebe viac záležať. Už im nie je jedno to, akého suseda máte vedľa seba alebo s kým trávite najviac svojho voľného času…, záleží im na každej slobodnej bytosti, ktorá tu je a spoločne hľadajú riešenia. Preto vždy hovorím, že uvedomenie si svojej sily, spolupráca s ľuďmi z celého sveta nám vie priniesť osvetu a zaslúžený život, po ktorom tak dlho túžime.

Komentáre