Zrkadlo, cesta k poznaniu

Svet je plný zmien a nečakaných situácií. Ľudia sa vplyvom vonkajších okolností neustále menia a čoraz viac sa boja vstúpiť sami do seba v strachu, že by sa už nespoznali.

Dcéra, ktorú nikdy nemal

Príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami Vám dodá silu a odvahu na prekonávanie každodenných životných výziev.

ČO O KNIHÁCH HOVORIA ČITATELIA?

Uvedomila som si, aký vie byť život naozaj nevyspytateľný. Aj keď si môže človek myslieť, že má život naplánovaný a nič ho nemôže rozhodiť, životné situácie mu môžu zo dňa na deň zamiešať karty a otočiť život na ruby. Knihu by som bez váhania odporučila prečítať každému, kto si prechádza, alebo aj prechádzal v živote rôznymi nepredvídateľnými situáciami, kto sa strácal v samom sebe a hľadal cestu, aby sa nebál vykročiť do neznáma, nebál sa toho čo povedia ostatní, aby nasledoval seba svoje vízie, pocity a myšlienky, pretože to je to, na čom záleží. Treba nasledovať svoju hlavu a hľadať svoj vnútorný mier a cestu. A o tom bola pre mňa tvoja kniha. Ďakujem.
Martina
Knižka od mladého chalana, ktorý naozaj precestoval kus sveta a zažil kadečo. Prečítajte, a zistíte, že naozaj sa oplatí žiť, aj keď nám osud hádže kadečo pod nohy. Klobúk dole pred tebou Kajo.
Ingrid

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ!

Keby ťa príbeh z nejakého dôvodu nezaujal, napíš mi na môj súkromný e-mail karolpittner@protonmail.com a bez akýchkoľvek otázok a papierovania ti vrátim peniaze! Knihu si samozrejme môžeš nechať. Budem vďačný za tvoju úprimnosť a spätnú väzbu.